Jedynka ONLINE

Dlaczego szkoła w chmurze i YouTube?

Nie wiesz jak działa Twój nowy telefon, jak upiec ulubione ciasto czy też próbujesz pilnie sprawdzić sposób rozwiązania trudnego zadania.

Co robisz ?

Wpisujesz poszukiwaną frazę w wyszukiwarkę internetową, a jeszcze częściej na YouTube, ponieważ UCZENIE SIĘ coraz powszechniej odbywa się także poza szkołą.

Wiedza na wyciągnięcie ręki, dostępna na żądanie, o każdej porze i przy pomocy różnych urządzeń, stanie się od tej chwili dostępna dla uczniów naszej szkoły, ale również dla wszystkich zainteresowanych publikowanymi treściami.

Głęboko wierzymy, iż przyszłość edukacji nierozerwalnie związana będzie z takim modelem nauczania.

Śledźcie nasze kanały YouTube !

Pomysłodawcy „JEDYNKI ONLINE”:

Agnieszka Andryskowska – język angielski