Pierwszoklasiści spotkali się z policjantką z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy

Nasi pierwszoklasiści spotkali się z policjantką z Komendy Powiatowej Policji w Łęczycy. Mł.asp. Agata Bierzyńska przeprowadziła z najmłodszymi uczniami naszej szkoły zajęcia edukacyjne dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym, oraz zagrożeń, które mogą wynikać z kontaktu z obcymi osobami. Prowadząca zajęcia uczuliła uczniów na konieczność noszenia elementów odblaskowych, przypomniała dzieciom numery telefonów ratunkowych i podstawowe zasady korzystania z nich. Pierwszaki bardzo aktywnie uczestniczyły w prowadzonych zajęciach, miały także możliwość zadania prowadzącej pytań dotyczących bezpieczeństwa i pracy policji.