"Babeczkową sobotą" nasza szkoła rozpoczęła cykl imprez pod wspólną nazwą "Jedynka czyta angielskie bajki".

W samo południe 4 listopada na milusińskich czekały księżniczka Fiona, królewna Gwendolyn oraz Babeczkowa Wróżka. Przedszkolaki aktywnie słuchały opowieści, odpowiadając na pytania i zagadki i uczestnicząc w zabawach ruchowych. Nie obyło się też bez odwiedzenia kilku pracowni szkolnych. Ogromnym powodzeniem cieszyła się pracownia mechatroniczna, gdzie maluchy z wypiekami na twarzy przeżyły pierwsze spotkanie z robotami.

Zwieńczeniem spotkania było wręczenie gościom upominków, które ufundowało Centrum Języków Obcych FABRYKA JĘZYKA z siedzibą w Ozorkowie i Łęczycy.

"Chciałabym sama chodzić do takiej szkoły lata temu" czy "Koniecznie powtórzcie takie spotkanie", te miłe komentarze rodziców można było usłyszeć na pożegnanie, a maluchom wcale nie chciało się opuszczać murów Jedynki.

Kolejne spotkanie - tym razem "Pierniczkowe czytanie z reniferami" już za miesiąc.Szczegóły wkrótce.

Wydarzenie zorganizowały:

Agnieszka Andryskowska, Agnieszka-Izydorczyk Nowacka (nauczycielki języka angielskiego), Beata Kordysiewicz (katechetka)

Samorząd Uczniowski: Anna Bednarek, Lidia Mirek, Natalia Pachnowska i Paulina Walisiak z klasy II e

Nieocenioną pomoc zaoferowała Alicja Lisiecka (historia i wos) oraz nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej: Alicja Stokwiszewska i Agnieszka Jurkowska i pracownicy administracji szkoły: Marianna Michalak i Dorota Biniek.