Konkurs Na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową z życzeniami w języku angielskim lub niemieckim

Okres przed Bożym Narodzeniem to czas wzmożonych zakupów i domowych porządków. Jednak uczniowie „Jedynki" czas ten wykorzystali kreatywnie i wzięli udział w Konkursie Na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową z życzeniami w języku angielskim lub niemieckim.

Organizatorami przedsięwzięcia były nauczycielki języków obcych: Aleksandra Nowakowska, Agnieszka Andryskowska i Agnieszka Izydorczyk–Nowacka.

Zadaniem uczestników konkursu było wykonać kartkę świąteczną w dowolnej technice plastycznej oraz napisać życzenia w języku obcym. Jury miało trudny orzech do zgryzienia. „Jedynkowicze" wykazali się niebywałą pomysłowością, nowatorstwem i kreatywnością tworząc swoje prace. Na każdym etapie edukacyjnym przyznano pierwsze miejsca.

W kategorii język niemiecki zwycięzcami zostali: Julia Kozłowska (IVa), Maria Klembowska (Va), Jakub Lubowiecki (VIa), Gabriela Piotrowska (VIIa), Aleksandra Oleksiewicz (IIb), Natalia Niwińska (IIIb). W kategorii język angielski zwyciężyli: Julia Głodek (IVa), Szymon Kozłowski (Va), Patryk Siedlecki (VIa), Zuzanna Gajewicz (VIIa), Zuzanna Kowalska (IIa), Wiktoria Piskorska (IIIb).

Nagrody i dyplomy zostały wręczone podczas uroczystego apelu Bożonarodzeniowego w naszej szkole. Serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród sponsorom: Wydawnictwom Pearson, Macmillan, LektorKlett, Centrum Językowemu Fabryka Języka oraz Radzie Rodziców działającej przy naszej szkole.