Wygrana reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej

W odbywających się w Topoli Królewskiej Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej wystąpiły reprezentacje roczników gimnazjalnych Szkoły Podstawowej w Topoli Królewskiej i Szkoły Podstawowej nr. 1 w Łęczycy. Po zaciętej, sportowej walce wygrali chłopcy z naszej szkoły, a dziewczyny zajęły drugie miejsce.

Słowa uznania należą się wszystkim uczestnikom turnieju. Uczniowie z pasją i dużym zaangażowaniem przygotowywali się do zawodów, na których godnie reprezentowali naszą szkołę.

Składy zespołów:

chłopcy: Dominik Wolski; Przemek Rybarczyk, Marcel Melkowski, Bartek Jakubowski, Marcel Zdończyk, Bartek Żemigała, Kuba Kamiński, Patryk Cieślak, Kuba Florczak.

dziewczęta: Marcelina Banasiak; Ania Andrysiak, Lidka Czerwińska, Gabrysia Flejszman, Magda Podleśna, Martyna Rydczak, Patrycja Sowińska, Ola Szczepańska, Asia Przybysz.

Gratulujemy!