Bal karnawałowy naszych pierwszoklasistów

Karnawał to czas zimowej zabawy, dlatego właśnie nasi pierwszoklasiści z niecierpliwością czekali na dzień, kiedy również będą mogli tańczyć i zaprezentować swoje karnawałowe stroje.

Kiedy ten dzień wreszcie nadszedł, a było to 26 stycznia, to wszyscy przyszli do szkoły gotowi na świetną zabawę. I nie zawiedli się. Panie wychowawczynie: Agnieszka Jurkowska, Alicja Stokwiszewska i Ewa Kieterling wraz z rodzicami przygotowali wiele atrakcji. Tańcom, zabawom i licznym konkursom nie było końca. Nie mogło też zabraknąć pysznego poczęstunku. Każde dziecko opuściło bal z drobnym upominkiem.

Bal wprowadził wszystkich w radosny nastrój i tak właśnie pierwszaki zakończyły pierwszy semestr nauki w szkole.