Wzięliśmy udział w Rajdzie do Środka Polski

W sobotę 12 maja sprzed budynku Urzędu Gminy w Piątku uczniowie z klasy Ic i klasy IVa pod opieką pani Ewy Kieterling i pani Magdaleny Jagiełło wyruszyli na trasę 39- tego Zlotu do Środka Polski. Rajd rozpoczął się od zwiedzenia pleneru rzeźbiarskiego. Następnie przejechaliśmy na start trasy pieszej wiodącej pięknymi zakątkami gminy Piątek. W czasie wędrówki wzięliśmy udział w licznych konkursach i zadaniach przygotowanych przez organizatorów rajdu. Nasz wysiłek intelektualny i fizyczny zaowocował zwycięstwem w kategorii uczniów klas I – III szkół podstawowych. Za zwycięstwo otrzymaliśmy nagrody rzeczowe oraz dyplomy i puchar- SOWA wykonany przez pana Andrzeja Dębowskiego, regionalnego rzeźbiarza z Piątku.  39 Zlot do Środka Polski przeszedł do historii i na długo pozostanie w naszej pamięci.