Firma KAMPMANN Polska Sp. z o. o. oficjalnym partnerem Mechatroniki w naszej szkole

Firma KAMPMANN Polska Sp. z o. o. dostrzegając potencjał naszej szkoły zdecydowała się wesprzeć placówkę w zakresie rozwijania innowacyjnego przedmiotu jakim jest Mechatronika. Pomoc firmy pozwoli na wzbogacanie bazy sprzętowej o najnowsze na rynku zestawy robotów edukacyjnych i udział uczniów w krajowych i międzynarodowych turniejach robotów.

Inicjatorami współpracy ze strony firmy Kampann Polska Sp. z o. o.  są Pani Marta Maciaszek – Prezes Zarządu oraz Pan Roman Kamiński – Kierownik operacyjny. Inicjatorami ze strony naszej placówki Pani Wanda Lepczak, Pani Aleksandra Nowakowska oraz Pan Łukasz Cybulski.

Firma Kampmann jest uznaną na świecie marką w zakresie systemów grzewczych, chłodzących i wentylacyjnych, firmą stawiającą również na nowoczesne technologie. W roku 2006 firma Kampmann otworzyła w Łęczycy nowy zakład. Wytwarza się tam według sprawdzonych standardów firmy Kampmann półprodukty i gotowe produkty do znanych systemów ogrzewania, chłodzenia i wentylacji.

Już wkrótce więcej szczegółów i inicjatyw, które zostaną podjęte w ramach współpracy.