Niezapomniany dzień pierwszoklasistów w Stadninie Koni w Adamowie Starym

Uczniowie klas pierwszych naszej szkoły spędzili dzień w Stadnine Koni w Adamowie Starym. Pobyt w tym miejscu dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń. Dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o życiu tych pięknych i niezwykle inteligentnych zwierząt, oraz o sposobach ich wykorzystania w dzisiejszych czasach.

Każde dziecko spróbowało jazdy konnej, która jest bardzo ciekawą i niezwykle korzystną formą wypoczynku na świeżym powietrzu. Podczas wycieczki nie zabrakło również bardzo atrakcyjnych zabaw jak na przykład ,konny tor przeszkód oraz zabaw w plenerze. Cała impreza zakończyła się wspólną biesiadą przy pieczonych kiełbaskach. Pobyt w tej przepięknej Stadnine Koni z pewnością rozbudził w wielu z nas chęć ponownej jazdy konnej i obcowania z tymi niezwykłymi zwierzętami.

Opiekę nad młodymi adeptami jazdy konnej sprawowały Agnieszka Jurkowska, Alicja Stokwiszewska, Ewa Kieterling, Magdalena Jagiełło, Beata Kordysiewicz.