Sukcesy w zawodach bojowo-pożarniczych organizowanych przez Ochotniczą Straż Pożarną w Łęczycy

Czas wytężonej pracy i przygotowań do zawodów przyniósł nieoczekiwane sukcesy naszych uczniów w zawodach bojowo-pożarniczych organizowanych przez Ochotniczą Straż Pożarną w Łęczycy.

Uczniowie przygotowując się do tych zawodów wykazali się odpowiednimi umiejętnościami technicznymi i dużą siłą fizyczną. Stworzyli zgraną grupę rówieśniczą, w której oprócz rywalizacji wytworzyli klimat zgranej, przyjaznej grupy, chętnej do działania i ciekawego spędzania wolnego czasu. Opiekunami drużyn sportowych były Beata Kamińska i Alicja Stokwiszewska.

Strażackimi mistrzami zostali zawodnicy z klas I-IV. Na specjalnym torze przeszkód musieli wykazać się wysoką sprawnością, dużą siłą i umiejętnościami pracy trudnych warunkach. Skład: Adam Janicki Ib, Marcel Voss Ib, Julia GłodekI Va, Wiktor Głodek IVa, Jonasz Jabłoński IVa.

Uczniowie klas V-VII wywalczyli III miejsce: Julia Jagiełło Va, Alan Turkowski Va, Szymon Pawłowski VIa, Filip Jezierski VIIa, Marcel Kotas VIIa.

Dziękujemy strażakom z OSP za zorganizowanie Turnieju Sportowo-Pożarniczego. Działania jednostki przyciągnęły i zainspirowały nas do wzmożonego działania. Nasi uczniowie z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania.