Dwa medale w Finale Wojewódzkim Ligi Lekkoatletycznej

Dwa medale w Finale Wojewódzkiej Ligi Lekkoatletycznej zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Łęczycy. Dziewczęta zajęły w rywalizacji najlepszych zespołów województwa trzecie miejsce, a chłopcy drugie.

Najlepszą zawodniczką wśród dziewcząt była Julia Kołdrzak, która w rzucie dyskiem uzyskała świetny wynik (39.48 m). Rezultatem tym utalentowana miotaczka zajmuje pierwsze miejsce w tabeli Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Trzecie miejsce w biegu na 80 m przez płotki zajęła Martyna Rydczak (13.30 s),oraz Anna Bednarek i Małgorzata Kocoń w skoku wzwyż. Obie skoczyły 135 cm.

Chłopcy zdobyli indywidualnie trzy złote medale. Na najwyższym podium w biegu na 110 m przez płotki stanął Jakub Florczak (15.15 s), Krystian Nowakowski w skoku wzwyż (180 cm) i Dominik Nowakowski w skoku w dal (6.13 m). Na trzecim miejscu uplasował się Igor Szenfeld i Krystian Każmierczak. Obaj uzyskali w skoku wzwyż 175 cm.