Z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w spotkaniu autorskim o charakterze patriotycznym z Zofią Stanecką

W środę 26 września 2018 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łęczycy odbyło się spotkanie autorskie z Zofią Stanecką z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, w którym uczestniczyła klasa I d pod opieką p. Agnieszki Wójcik-Rokity, klasa II a pod opieką Agnieszki Jurkowskiej oraz klasa II b pod opieką Alicji Stokwiszewskiej.

Zofia Stanecka ciekawie i interesująco zapoznała uczniów z podstawowymi pojęciami patriotycznymi jak niepodległość i wolność. Opowiadała o swojej twórczości. Uczniowie wysłuchali jej opowieści z wielkim zainteresowaniem i zadawali niebanalne pytania. Po spotkaniu zakupili wiele książek autorki i otrzymali jej autograf. Lekcje patriotyzmu w bibliotece zapamiętają na długo.