Za nami Otwarte Halowe Mistrzostwa Szkoły w Lekkiej Atletyce

W środę 12 grudnia odbyła się kolejna edycja Otwartych Halowych Mistrzostw Szkoły w Lekkiej Atletyce. W zawodach wzięło udział ponad stu zawodników. Oprócz wysokiej frekwencji na uwagę zasługuje poziom sportowy uczestników i bardzo dobre rezultaty naszych reprezentantów.

Wielu zawodników wykazało się dużą wszechstronnością zdobywając medale w dwóch konkurencjach.W grupie młodszej na szczególne wyróżnienie zasługuje Alicja Kowalska , złota medalistka w biegu na 35 metrów przez płotki i skoku w dal. Amelia Konieczna zwyciężyła po pięknym biegu na 600 m i była trzecia w skoku w dal. W grupie starszej podwójną mistrzynią została Paulina Zabłocka. Krystian Kaźmierczak zdobył złoty medal w pchnięciu piłką lekarską i brązowy w biegu płotkarskim. Kalina Koperska zajęła pierwsze miejsce w skoku dal i trzecie w biegu płotkarskim. Maksymilian Błaszczyk i Julia Kołdrzak triumfowali w pchnięciu piłką lekarską.

Kliknij, aby powiększyć fotkę. Kliknij, aby powiększyć fotkę.