Finał konkursu języka niemieckiego Ingenieur Werden

Dziś w siedzibie firmy Kampmann Polska Sp. z o.o. odbył się finał konkursu języka niemieckiego Ingenieur Werden. Pierwsze miejsce w tej historycznej pierwszej edycji konkursu zajął Szymon Jasiaczek. Drugie miejsce zajął Wojciech Głodek, a trzecie Adam Nowakowski. Finalistami konkursu zostali również: Anna Gąsińska, Julia Głodek, Wiktor Głodek, Wiktoria Słomka, Kamila Gajewicz, Amelia Konieczna, Martyna Jóźwiak, Patryk Siedlecki. Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

Firma Kampmann Polska Sp. z o. o., jeden z liderów w branży ogrzewania, chłodzenia i wentylacji jest naszym partnerem w zakresie rozwijania programowania, robotyki, a także języka niemieckiego. Pomoc naszych przyjaciół pozwala na wzbogacanie bazy sprzętowej szkoły, udział uczniów w krajowych i międzynarodowych turniejach, organizację wielu ciekawych wydarzeń związanych z nowoczesnymi technologiami i językiem niemieckim.