Zajmujemy I miejsce w Łęczyckiej Eko-Lidze

Nasza szkoła zajmuje pierwsze miejsce w "Łęczyckiej Eko-Ligdze”. Celem konkursu było kształtowanie i promowanie właściwej postawy mieszkańców Łęczycy wobec środowiska. Konkurs, którego organizatorem był Burmistrz Miasta Łęczyca oraz Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, trwał 3 miesiące. W dniu dzisiejszym w Domu Kultury w Łęczycy odbyło się uroczyste podsumowanie proekologicznych działań najmłodszych łęczycan oraz wręczenie nagród i dyplomów przez Burmistrza Miasta – pana Pawła Kuleszę, zastępcę Burmistrza – pana Wojciecha Czaplija oraz Prezesa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łęczycy – pana Janusza Muszyńskiego.

Mistrzowie Eko-Ligi:

1. Justyna Kowalska II c
2. Wiktoria Pawlak (grupa przedszkolna)
3. Cezary Drzewiecki II d
4. Marysia Jagiełło III c
5. Ksawery Skark II c
6. Filip Woźniak-Gruba (grupa przedszkolna)
7. Julia Grzegorzewska (grupa przedszkolna)
8. Lena Antczak II a
9. Jan Przepiórka I a
10. Jakub Przepióra III b

Konkurs cieszył się dużym powodzeniem. W naszej szkole było 64 uczestników konkursu. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Koordynatorkami projektu w naszej szkole były panie: Monika Galant i Beata Kordysiewicz.