Zasady naboru do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2017/18

Komunikat
 z dnia 19 czerwca 2017 r. w sprawie naboru do świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej Nr 1
w Łęczycy na rok szkolny 2017/18

Na podstawie zatwierdzonego arkusza organizacyjnego szkoły na rok szkolny 2017/18 ogłasza się rozpoczęcie naboru do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2017/18.

1. Na rok szkolny 2017/18 przewidziane jest 25 miejsc w świetlicy szkolnej.
  2. Miejsce w świetlicy przewidziane jest dla uczniów klas I-VI, lecz w związku z ograniczoną liczbą miejsc pierwszeństwo przyjęcia mają dzieci z klas I-III.

Pozostałe dzieci będą przyjęte w miarę wolnych miejsc, począwszy od najmłodszego rocznika.

1. O kolejności przyjęcia decydują kryteria naboru określonymi w pkt. 10 i 1 Regulaminu Rekrutacji do  świetlicy szkolnej.  Aby skorzystać z pierwszeństwa w kwalifikacji do karty zapisu należy dołączyć odpowiednie zaświadczenia, o których mowa w pkt. 11 Regulaminu. ( regulamin dostępny na stronie internetowej szkoły oraz w sekretariacie szkoły).
  2. W celu zapisania dziecka na świetlicę należy złożyć w sekretariacie szkoły Kartę zgłoszenia ucznia na świetlicę. Kartę można otrzymać w sekretariacie szkoły.
  3. Harmonogram rekrutacji:
  1. składanie Kart zgłoszenia dziecka na świetlicę – od 22 czerwca do 29 czerwca 2017r.
  2. weryfikacja wniosków przez komisję rekrutacyjną  -  30 czerwca 2017r.
  3. podanie do publicznej wiadomości listy uczniów zakwalifikowanych
    i niezakwalifikowanych do świetlicy – 3 lipca 2017r.
  1. Postępowanie uzupełniające – od 29 sierpnia do 5 września 2017r.

Podstawa prawna:

1. Regulamin Rekrutacji do świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej Nr 1  w Łęczycy.