Uroczysta Inauguracja Roku Szkolnego 2022/2023

Wakacje dobiegły końca i nowy rok szkolny został oficjalnie rozpoczęty! W nasze szkolne mury powrócili stęsknieni uczniowie… Wypoczęci, z uśmiechem i głową otwartą na nowe doświadczenia. Na sali gimnastycznej czekało na nich grono pedagogiczne oraz dyrekcja szkoły.

Szeregi „Jedyneczek” zasilili pierwszoklasiści. Pani dyrektor Wanda Lepczak serdecznie ich powitała oraz dokonała uroczystego pasowania. Dzień ten był również niezwykły dla dzieci, które w tym roku będą się uczyć w grupie przedszkolnej oraz czwartoklasistów, ponieważ wreszcie poznali swoich nowych wychowawców.

W tych wyjątkowych chwilach towarzyszyły nam władze miasta w osobach zastępcy burmistrza – Wojciecha Czaplija, kierownika Wydziału Oświaty i Pomocy Społecznej – Magdaleny Kopki, radnego naszego miasta – Marcina Tobera. Mieliśmy też absolutnie wyjątkowego gościa specjalnego, wicemistrzynię Europy w rzucie młotem – Ewę Różańską wraz z mamą – Edytą Różańską.

Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego pani Paulina Kupis oraz pani Agnieszka Pawłowska przygotowały wraz ze swoimi podopiecznymi część artystyczną, która zachwyciła uczniów, rodziców oraz pracowników placówki. Bisom nie było końca…