Nasze uczennice na Balu u Boruty!

We wtorkowy wieczór, 18 października,  w Łęczyckim Domu Kultury odbył się niezwykły pokaz mody. „Bal u Boruty” – to finałowy, łęczycki pokaz w ramach projektu „Lokomotywą po wiedzę – Eco Fashion – projekt ekologiczno- artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego”.

W projekcie realizowanym przez Dom Kultury w Łęczycy wspólnie  z Łódzkim Domem Kultury, a objętym patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego, naszą szkołę reprezentują uczennice klasy 6c: Hania Gajewicz, Marysia Jagiełło,  Amelka Krystecka, Julia Miarka, Martyna Sobalczyk i Sara Zyl pod opieką pani Renaty Wasiak.

Przygotowane przez uczennice i zaprezentowane w pokazie stroje będą oceniane w konkursie w dwóch kategoriach: na najlepszy strój ekologiczny i najlepszy pokaz mody.

Finał projektu, w którym rywalizują 32 zespoły z różnych miejscowości,  odbędzie się 30 listopada w Łodzi. Za nasze uczennice oraz cały łęczycki zespół (uczennice i uczniów SP3 i SP4) trzymamy kciuki!

Specjalne podziękowania kierujemy do Pana Jacka Wenclewskiego za fantastyczne zdjęcia naszych dziewczyn.