Sportowa Olimpiada Przedszkolaka

W środę 23 listopada w hali sportowej naszej szkoły odbyła się Sportowa Olimpiada Przedszkolaka. Udział w niej wzięły reprezentacje łęczyckich przedszkoli, głośno dopingowane przez swoich kolegów i koleżanki.

Jak na Olimpiadę przystało zawodników przywitała gospodarz zawodów, Pani Dyrektor Wanda Lepczak. Nie zabrakło również wprowadzenia flagi olimpijskiej. Na zawodników czekały prawdziwie olimpijskie konkurencje. Skok wzwyż i w dal z miejsca, rzut piłeczką tenisową, bieg krótki, to tylko niektóre z nich. Zaangażowania i emocji wystarczyłoby na niejeden mecz ligowy bądź spotkanie siatkarskie.

Niespodziewanie triumfatorami okazały się dwa przedszkola, które uzyskały taką samą liczbę punktów i zajęły I miejsce. Były to Przedszkole nr 1 i Przedszkole nr 4. Na drugim miejscu uplasowało się Przedszkole nr 2 a trzecie miejsce zajęło Przedszkole Sióstr Urszulanek.