Wigilie klasowe pełne radości i uśmiechu

Ostatni, przedświąteczny dzień w szkole kończą tradycyjnie już wigilijne uroczystości klasowe.

Mimo, że jak zwykle rano pojawiamy się w szkole, to świat wszędzie dookoła mówi nam, że zbliżają się święta. Ulice są pięknie udekorowane, balkony na osiedlach świecą kolorowym blaskiem, szkoła pełna jest świątecznych lampek i ozdób. Wigilie klasowe pełne są radości i uśmiechu. Czasami w klasach trzecich ten uśmiech miesza się ze wzruszeniem, że to już ostatni raz. Na stołach pojawiły się wigilijne potrawy, z głośników słychać było kolędy, a uczniowie odwiedzali się wzajemnie składając życzenia nauczycielom i sobie nawzajem. W niektórych klasach Mikołaj szczodrze rozdawał prezenty, w innych zaś był nieprzejednany i ordynował wyczerpujące ćwiczenia fizyczne, śpiew lub recytację.

W poniższej galerii możecie zobaczyć jak ten dzień wyglądał w naszej szkole.