Kolędowanie z Jedynką

Nasza szkolna społeczność znalazła przepis na wspaniały magiczny, zimowy wieczór! Okazuje się, że najlepiej jest spędzić go wspólnie w murach naszej szkoły na… „Kolędowaniu z Jedynką”. I chociaż święta już minęły, to zimowa aura dopisała i radosny nastrój nas nie opuszcza. W gronie rodziców, dziadków, uczniów oraz pracowników szkoły spotkaliśmy się, aby razem kolędować.

Wszystkich gości ciepło i serdecznie powitały: pani dyrektor Wanda Lepczak oraz przewodnicząca Rady Rodziców Patrycja Maga. Następnie na scenę wkroczyły uczennice klasy 7c, które swoim tanecznym występem zachwyciły publiczność. Po oficjalnym otwarciu „Kolędowania z Jedynką” przyszedł czas na noworoczne życzenia od poszczególnych klas oraz ich wychowawców oraz występy laureatów konkursu: „Hej kolęda, kolęda!”. Okazało się, że nasza szkoła jest kuźnią muzycznych talentów. Oprócz tradycyjnych, dobrze znanych utworów  wysłuchano również kilku mniej znanych. Wszystkie wykonania nagrodzono gromkimi brawami.

Po ubiegłorocznym sukcesie „Wieczoru z Jedynką” postanowiono zorganizować jego drugą edycję. Z inicjatywą wyszli rodzice, bez których nasza szkoła nie mogłaby istnieć. To oni przygotowali poczęstunek, loterię fantową oraz czuwali nad powodzeniem przedsięwzięcia. Dzięki nim atmosfera była niepowtarzalna a uśmiechy szczere.

Młodych artystów do występu na scenie przygotowały panie: Agnieszka Pawłowska oraz Justyna Domańska. W rolach konferansjerów wystąpili: Sandra Nawerska oraz Jakub Przepióra.

Ten rodzinny, ciepły i pełen radości wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci.