Sukces pierwszoklasistów w Miejskim Konkursie Plastycznym Ziemia dla człowieka – człowiek dla Ziemi

Pierwszoklasiści wzięli udział w Miejskim KonkursiePlastycznym „Ziemia dla człowieka – człowiek dla Ziemi". Celem konkursu było kształtowanie wśród dzieci trwałych nawyków przyczyniających się do dbałości o stan środowiska naturalnego, zachęcanie do podejmowania praktycznych działań na rzecz ochrony środowiska, kształtowanie odpowiedzialności za stan środowiska przyrodniczego poprzez codzienne działania we własnym domu, szkole, najbliższym otoczeniu.

Wiedzę o ekologii utrwalały na zajęciach, a udział w konkursie był zwieńczeniem zdobytej i utrwalonej wiedzy.  Uczniów do konkursu przygotowały Alicja Stokwiszewska i Agnieszka Jurkowska wychowawczynie klas Ia, Ib. Z tych klas wyłoniono oryginalne i pomysłowe prace plastyczne. Dzieci otrzymały przepiękne dyplomy i ciekawe nagrody rzeczowe.

Laureaci:
1. Marta Cichowska klasa Ib
2. Helena Śliwińska klasa Ib
3. Oliwia Maga klasa Ia
4 . Nikodem Głodek klasa Ia

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!