Europejski Dzień Języków według Jedyneczek

Europejski Dzień Języków obchodzony jest każdego roku od 2001 r. z inicjatywy Rady Europy i we współpracy z Komisją Europejską. Nasze Jedyneczki po raz kolejny włączyły się w to wielkie święto języków obcych i z przyjemnością oraz głową pełną pomysłów pokazały, że nauka języków wcale nie musi być nudna i oparta na schematach.

Uczniowie z klasy VII a przygotowali stroje, potrawy, quizy, aplikacje i wiele innych dydaktycznych umilaczy do nauki języków. Było smacznie i gwarno i wielokulturowo. Szczególnie naszym Najmłodszym ta forma nauki bardzo przypadła do gustu.

Opiekunkami wspomnianej imprezy były nauczycielki języków obcych, panie Anna Nowakowska, Agnieszczka Izydorczyk-Nowacka oraz Beata Topińska.