Zostaliśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu Pracownia Kompetencji Cyfrowych

Dotarła do nas wspaniała wiadomość! Zostaliśmy laureatami ogólnopolskiego konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych” zorganizowanego przez Państwowy Instytut Badawczy NASK. W nagrodę otrzymamy mobilną pracownię komputerową wyposażoną w 16 laptopów wraz z przenośną szafą, oprogramowaniem ułatwiającym pracę z uczniami oraz interaktywnym monitorem. Zadanie konkursowe polegało na zrealizowaniu wskazanego kursu e-learningowego dotyczącego bezpieczeństwa w sieci przez jak największą liczbę uczniów, a następnie przygotowanie pracy w oparciu o zdobytą wiedzę. Nasze najmłodsze Jedyneczki z klas I-III dały prawdziwy pokaz kreatywności i już wkrótce będą mogły korzystać z efektów swojej pracy na lekcji.