Sukcesy gimnazjalistów w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych

Zakończyły się zmagania uczniów w Wojewódzkich konkursach Przedmiotowych w roku szkolnym 2009/2010. Największy sukces w naszej szkole osiągnęli: Agata Wojtowicz (III b) oraz Bartosz Zawada (III f). Obydwoje uzyskali tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii dla uczniów szkół gimnazjalnych. Za uzyskanie tego tytułu oprócz nagród i dyplomów dostaną dodatkowe 11 punktów na świadectwie gimnazjalnym. Nasi uczniowie znaleźli się również w grupie najlepszych zaproszonych do wzięcia udziału w warsztatach przedmiotowych zorganizowanych przez I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Łodzi. Warto dodać, że w ubiegłym roku szkolnym w powyższych warsztatach udział wzięła laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii – Karolina Ratajczyk.

(aut. D. Graczyk-Baranowska)