Z wizytą w firmie Niewiadów S.A.

W czwartek 18 listopada grupa uczniów naszego gimnazjum miała okazję zwiedzić firmę Niewiadów S.A, która jest krajowym liderem w produkcji przyczep samochodowych. Podczas zwiedzania zakładu uczestnicy wycieczki poznali proces produkcji przyczep dla rekreacji i aktywnego wypoczynku, dla biznesu oraz przyczep specjalistycznych. Oprócz tego młodzież naszej szkoły miała okazję zapoznać się z warunkami i zasadami pracy w zakładzie. Pracownicy firmy opowiedzieli również o jej historii i planach na przyszłość. Wycieczka do firmy Niewiadów S.A. zorganizowana została ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki pt. Szkolne Centrum Edukacji i była dla jej uczestników bezpłatna. Organizatorem wycieczki był p. Paweł Kopeć – prowadzący Szkolny Ośrodek Kariery. Opiekę nad uczniami sprawowali również p. Beata Kordysiewicz, p. Marzena Michalska, p. Łukasz Cybulski oraz koordynator projektu - p. Mirosław Suski.

(aut. Łukasz Cybulski)