Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2011/2012

W czwartek 1 września odbyło się w naszym gimnazjum uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2011/2012. Z tej okazji w sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel. Wśród zaproszonych gości byli: zastępca burmistrza – Pan Wojciech Czaplij, sekretarz miasta – Pani Renata Brygier oraz kierownik referatu rozwoju i promocji miasta . Na początku uroczystości Pani Dyrektor Wanda Lepczak powitała zaproszonych gości, uczniów, zwłaszcza klas pierwszych, a także nauczycieli i pracowników szkoły. Słowa powitania dla uczniów i pracowników szkoły skierował również Pan Wojciech Czaplij. Po części oficjalnej uczniowie rozeszli się z wychowawcami do klas, gdzie poznali nowy plan lekcji oraz organizację nowego roku szkolnego.

aut. Łukasz Cybulski

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy