Projekt LLP Comenius. Majowa wizyta uczniów z 4 krajów.

W dniach 6-11 maja b.r. nasza szkoła będzie gospodarzem ostatniej już wizyty podsumowującej 2 lata międzynarodowej współpracy w ramach projektu LLP Comenius „Jacy jesteśmy naprawdę? – Przełamujemy stereotypy”. Naszymi gośćmi będzie grupa uczniów i nauczycieli z 4 krajów: Portugalii, Szwecji, Turcji i Włoch, którzy w tym czasie będą poznawać naszą szkołę i Łęczycę oraz będą zwiedzać Łódź i region.

W związku z tym, poszukujemy uczniów, których rodziny przyjęłyby w gościnę na kilka dni kolegę lub koleżankę z zagranicy. Nasi goście i ich gospodarze będą w tym czasie wspólnie realizować specjalny program z zaplanowanymi wycieczkami i spotkaniami. Zadaniem rodziny goszczącej uczniów będzie wyłącznie zapewnienie noclegów, śniadań i kolacji.

Jeśli chcesz przeżyć niezapomniany tydzień, poznać inną kulturę, sprawdzić swój angielski w praktyce, nawiązać międzynarodowe przyjaźnie na lata, a Twoi rodzice zaakceptują ten pomysł, to zgłoś się do p. M. Suskiego lub p. A. Andryskowskiej po więcej informacji.

Wasza aktywność będzie z pewnością doceniona.

Zachęcamy gorąco do zgłoszenia swojego udziału!