Zielona Szkoła - Wyżyna Lubelska i Lwów

W dniach 14-18 maja uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w Zielonej Szkole w miejscowości Krasnobród. Po drodze do miejsca zakwaterowania zwiedziliśmy Lublin oraz Majdanek. Drugiego dnia wybraliśmy się na pieszą wycieczkę po Szczebrzeszyńskim Parku Krajobrazowym. W środę część grupy wyruszyła do Lwowa, reszta uczniów pozostała w Krasnobrodzie w celu zwiedzenia miasta. W przed ostatni dzień odwiedziliśmy miasto Chełm i kopalnię kredy. W drodze powrotnej zwiedziliśmy piękne miasto Zamość. Opiekę nad uczniami p. Paweł Kopeć, p. Alicja Lisiecka, p. Marzena Michalska, p. Aleksandra Nowakowska oraz p. Beata Kordysiewicz.

aut. Joanna Lesiak (III b), Iga Otto (III b), fot. Natalia Kupis (I a), Julia Pawłowska (I e)

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy