Castingi Cheerleaderek

12 i 19 września b.r. odbyły się castingi cheerleaderek. Uczestniczki z niecierpliwością oczekiwały momentu przesłuchania i licznie przybyły na zajęcia. Pierwszoklasistki były trochę nieśmiałe, ale z małą pomocą starszych koleżanek przezwyciężyły swoje obawy i bardzo dobrze sobie poradziły. Uczyły się fragmentu układu, a następnie prezentowały go pozostałym dziewczynom. W tym roku szkolnym do grupy cheerleaderek dołączyło siedem dziewcząt: Góralska Justyna (IB), Górecka Julia (IB), Tomczyńska Justyna (IF), Szymczak Magdalena (ID), Sieradzka Paulina (ID), Wawrzyniak Zuzanna (IB), Wróblewska Julia (IF), Łukomska Klaudia (IF), Solińska Justyna (IB), Łukasiewicz Weronika (IA). Opiekę nad dziewczynami będzie sprawowała p. Małgorzata Andrysiak. Życzymy jej miłej współpracy i wielu sukcesów w nowym roku szkolnym.

aut. Ewelina Olczak ( III e) fot. Magdalena Czaplij (III e)

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy