aaa

Otrzęsiny pierwszoklasistów

Koniec września, to w naszym gimnazjum czas tradycyjnych otrzęsin. Pozytywnych emocji i dobrej zabawy jak zwykle nie brakowało. Pierwszoklasiści zostali poddani wielu ciężkim próbom.

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Na początku września odbyły się w naszym gimnazjum wybory do Samorządu Uczniowskiego, którego zadaniem jest reprezentowanie interesów uczniów wobec nauczycieli, rodziców i administracji oświatowej. Członkowie samorządu powinni pomagać w rozwiązywaniu problemów uczniów oraz aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły.

Castingi Cheerleaderek

12 i 19 września b.r. odbyły się castingi cheerleaderek. Uczestniczki z niecierpliwością oczekiwały momentu przesłuchania i licznie przybyły na zajęcia. Pierwszoklasistki były trochę nieśmiałe, ale z małą pomocą starszych koleżanek przezwyciężyły swoje obawy i bardzo dobrze sobie poradziły.

73 Rocznica Bitwy nad Bzurą

W niedzielę 9 września obchodziliśmy w naszym mieście 73 Rocznicę Bitwy nad Bzurą. Warto w tym miejscu przypomnieć, że była to największa bitwa w czasie wojny obronnej Polski, która została stoczona przez dwie polskie armie Poznań i Pomorze z niemieckimi 8 i 10 armią.

V Mistrzostwa Łęczycy Młodzików w Lekkiej Atletyce

W środę 3 września na Stadionie Miejskim odbyły się V Mistrzostwa Łęczycy Młodzików w Lekkiej Atletyce. Emocji i dobrych rezultatów nie brakowało. Z bardzo dobrej strony pokazali się tradycyjnie nasi reprezentanci.

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2012/2013

W poniedziałek 3 września odbyło się w naszym gimnazjum uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013. Z tej okazji w sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel. Wśród zaproszonych gości byli: burmistrz naszego miasta – Pan Andrzej Olszewski oraz zastępca burmistrza – Pan Wojciech Czaplij.