Sukcesy w konkursie konkursu Łódź Na Morzu Wyobraźni

W piątek 12 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Łodzi odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu "Łódź na morzu wyobraźni", w którym wzięły udział uczennice naszej szkoły: Karolina Graczyk z klasy III e, Agnieszka Jeleńska z klasy III b oraz Dominika Podrzycka z klasy I a. Celem konkursu było między innymi rozwijanie wrażliwości i aktywności twórczej uczniów, inspirowanie do współpracy i wymiany doświadczeń w zakresie pracy z osobami o artystycznych zainteresowaniach oraz rozbudzanie patriotyzmu lokalnego. Prace można było nadsyłać w trzech kategoriach: twórczość fotograficzna, plastyczna i literacka. Miło nam poinformować, że Karolina Graczyk zajęła III miejsce w kategorii literackiej, natomiast Agnieszka Jeleńska otrzymała wyróżnienie za fotografie. Gratulujemy!!!

aut. Agnieszka Łukomska-Szmaja, fot.Łukasz Cybulski

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy

Kliknij, aby powiększyć fotkę.