A Ty, byłeś już w Bieszczadach?

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Edukacji "Szkolna 4" zaprasza do udziału w projekcie "Odkrywamy Bieszczady - Krainę Biesów, Czadów i Aniołów". Głównym punktem w harmonogramie projektu jest 8-dniowa Zielona Szkoła w Bieszczadach podczas wakacji dla 20 uczniów klas pierwszych i drugich naszej szkoły. Jeśli interesujesz się historią, geografią, ekologią, przyrodą lub masz zacięcie dziennikarskie, to zapraszamy!!!

Koszt udziału w wyjeździe - 0 PLN!!! Tak, to nie pomyłka. Zielona Szkoła, która nie uszczupli budżetu twojej rodziny. Szczególnie mocno zapraszamy tych, których budżety rodzinne nie są zbyt wysokie. Jeden warunek - ocenę z zachowania za pierwszy semestr roku szkolnego 2012/2013 musiałeś mieć co najmniej dobrą.

Bliższe informacje uzyskasz u Pana Mirosława Suskiego - koordynatora projektu.

Ostateczny termin składania dokumentów upływa - 24 maja.

Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Kliknij, aby powiększyć fotkę.