Reprezentant naszej szkoły Wicemistrzem Polski Młodzików w Skoku Wzwyż

W dniach 28-29 września 2013 r. odbyły się w Radomiu Mistrzostwa Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce. Zawody były jednocześnie Małym Memoriałem Janusza Kusocińskiego. Miło nam poinformować, że z doskonałej strony zaprezentował się na nich reprezentant naszego gimnazjum – Łukasz Karwacki, który w skoku wzwyż z wynikiem 187 cm zdobył srebrny medal i tytuł wicemistrza kraju. Warto dodać, że w zawodach brała też udział piątka kolejnych uczniów naszej szkoły: Katarzyna Mrozińska (skok o tyczce – 13 miejsce), Patrycja Kita (skok o tyczce – 15 miejsce), Marceli Woźniak (110 m przez płotki – 7 miejsce i skok wzwyż – 8 miejsce), Adrian Mikołajczyk (skok o tyczce - 13 miejsce), Krystian Kaźmierczak (skok o tyczce - 11 miejsce).

aut. Łukasz Cybulski

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Łęczycy