List do Rodziców i Uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego macie Państwo zapewne jeszcze wiele pytań i wątpliwości. Ja ze swojej strony chciałabym zapewnić, że wszystkie przygotowania idą w zamierzonym kierunku i liczę na to, że wraz z pierwszym dzwonkiem staniemy na wysokości zadania i rozpoczniemy wspólnie z Waszymi Dziećmi nowy rok szkolny w naszej nowej szkole.

Rozumiem, że chcieliby Państwo już wiedzieć coś więcej o podręcznikach czy innych zakupach potrzebnych do szkoły, ale prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości. Podręczniki zostały zamówione i zaczynają partiami przychodzić do szkoły. Co do pozostałych zakupów niebawem przekażemy wszelkie informacje. Proszę pamiętać, że w pierwszych dniach w nowym roku będziemy się poznawać, zapoznawać Dzieci z nowym otoczeniem a nie pisać klasówki i wypracowania. Dlatego proszę się nie martwić, gdy nie zdążycie Państwo na rozpoczęcie roku zakupić jeszcze wszystkich zeszytów czy innych przyborów. Prosimy śledzić nasza stronę internetową, tam będziemy zamieszczać wszystkie ważne informacje. Prosimy także o zapoznanie się z informacją na temat programu rządowego „Wyprawka szkolna”, dostępną na szkolnej stronie internetowej.

Do zobaczenia już niebawem.

Dyrektor Szkoły – Wanda Lepczak

W tym roku rozpoczynamy rok szkolny w dniu 4 września (poniedziałek).

Godziny rozpoczęcia dla poszczególnych klas:

900 – klasy II i III Gimnazjum

1000 – klasy IV – VII  Szkoły Podstawowej Nr 1

1100 – klasy I  Szkoły Podstawowej Nr 1

Prosimy o obuwie na zmianę oraz strój galowy dla uczniów.