Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego
Lista kandydatów zakwalifikowanych do klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019:
- Andrysiak Nikola Anna
- Andrzejczak Michał Adam
- Antczak Lena Natalia
- Bagrowska Barbara Natasza
- Bechcińska Maja Magdalena
- Bereś Wojciech Antoni
- Bilska Natalia Magdalena
- Biłas Zuzanna
- Chojnacki Filip Przemysław
- Chwiałkowska Zofia
- Cieciura Szymon Arkadiusz
- Cieślak Kornelia
- Czerwińska Małgorzata Karolina
- Dąbczyńska Ariana
- Domańska Vanessa
- Dorociak Szymon
- Dośpiał Zofia
- Drzewiecka Anna
- Drzewiecki Cezary
- Grabarczyk Lena
- Jackiewicz Aleksander
- Janiak Arkadiusz
- Jerzmanowski Igor
- Jędrzejczak Marika
- Jóźwiak Filip Andrzej
- Kaczmarek Alicja
- Kantyka Jakub
- Kłopecka Lena
- Kondak Kacper
- Kowalska Justyna
- Kowalski Jakub
- Król Kacper Marcel
- Kubiak Olga
- Kuropatwa Justyna Dorota
- Kuzak Igor Sylwester
- Laskowska Wiktoria Nadia
- Lebioda Alicja
- Libera Wiktor Paweł
- Łuczak Aleksander Jerzy
- Łuczak Jakub Marek
- Łuczak Szymon Łukasz
- Łukomska Katarzyna
- Majchrzak Patryk Tomasz
- Malesa Hanna
- Malinowski Mateusz Andrzej
- Małysa Maria Aleksandra
- Mazur Kinga
- Melkowska Amelia Maria
- Miller Lena Grażyna
- Mroczkowski Mateusz Michał
- Mukaj Leon Piotr
- Olczak Mateusz Piotr
- Ostrowski Igor Antoni
- Pawlak Marcel
- Pawlukiewicz Jakub
- Pawłowski Michał
- Pietruszewski Marcel Antoni
- Piotrowski Sebastian Piotr
- Rokita Julia Wiktoria
- Różalski Paweł Łukasz
- Rytkowska Katarzyna Oliwia
- Rzepkowska Amelia
- Sas Patryk
- Skark Ksawery Mariusz
- Skruch Maciej Piotr
- Sobczak Jan Grzegorz
- Sobczak Natasza Maria
- Staruszkiewicz Alicja Eliza
- Stasiak Kalina
- Stefaniak Julia
- Suski Szymon Józef
- Szymańska Amelia
- Szypkowska Emilia Karolina
- Taperek Gabriela Maria
- Torbicka Weronika Hanna
- Wiktorska Małgorzata
- Witkowski Bartosz Kamil
- Wojewódzki Ksawery Maciej
- Wojtczak Zuzanna Krystyna
- Zawadzka Aleksandra
Przypominamy o konieczności potwierdzenia przez Rodzica/Opiekuna woli przyjęcia w postaci pisemnego poświadczenia w dniach 26-27 marca 2018 r. w sekretariacie szkoły.
Lista kandydatów zakwalifikowanych do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2018/2019:
- Andrysiak Wiktoria
- Barylska Karolina Józefina
- Bochenek Krzysztof Kamil
- Boczkowski – Lesiak Marcel
- Chojnacka Gabriela Roksana
- Chwiałkowska Maria
- Danis Maria
- Koperkiewicz Amelia
- Kozacka Milena
- Kozielski Jakub Aleksander
- Król Maria Aniela
- Krzyżaniak Gabriela
- Pietruszewski Alan Franciszek
- Rogut Marta Weronika
- Skark Adam Antoni
- Surawski Piotr
- Szczepański Wojciech Kacper
- Turkowski Jakub
- Woźniak Maja
- Wyszyńska Maria Stanisława
- Żymańczyk Emil Eryk
Przypominamy o konieczności potwierdzenia przez Rodzica/Opiekuna woli przyjęcia w postaci pisemnego poświadczenia w dniach 26-27 marca 2018 r. w sekretariacie szkoły.
- Uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
- Zajmujemy drugie miejsce w Ogólnopolskim Turniej Robotów
- Młodzi odkrywcy robotyki wezmą udział w Ogólnopolskim Turnieju Robotów Rumble Robots
- Wręczenie nagród w konkursie: Kampmann-Zentrale, Aufgabe in Minecraft
- Kolorowe pisanki i wesołe króliczki, czyli wspomnienia z klasowych śniadań wielkanocnych
- Bajkowy Dzień Otwarty
- Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025
- Spotkanie informacyjne
- Znakomity start naszych sportowców w Halowych Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce
- Kolędowanie z Jedynką
Uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
Piątek 26 kwietnia był w naszej szkole wyjątkowy, ponieważ uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły zebrali się na uroczystej akademii, która poświęcona była trzem ważnym dla Polski wydarzeniom: 233. rocznicy...
Zajmujemy drugie miejsce w Ogólnopolskim Turniej Robotów
Koło "Młodych odkrywców robotyki" z naszej szkoły zajmuje drugie miejsce w Ogólnopolskim Turniej Robotów "Rumble Robots" w swojej koronnej konkurencji Bear Rescue. W stawce aż 27 zespołów walka była bardzo zacięta i niezwykle...
Młodzi odkrywcy robotyki wezmą udział w Ogólnopolskim Turnieju Robotów Rumble Robots
Młodzi odkrywcy robotyki z naszej szkoły pod opieką nauczyciela programowania i robotyki Łukasza Cybulskiego od kilku tygodni konstruują i programują roboty, z którymi wezmą udział w trzeciej edycji prestiżowego...