Lista uczniów przyjętych do klasy pierwszej na rok szkolny 2017/2018
- Andrysiak Zuzanna
- Antczak Jakub
- Burbul Alan
- Chlebowski Wojciech Marcin
- Denarski Julian Paweł
- Flisiak Mateusz Damian
- Głodek Nikodem
- Gralak Patryk
- Jagiełło Maria Magdalena
- Janicki Adam
- Janiszewska Wiktoria Barbara
- Jaworska Martyna Maja
- Jucha Adam Wojciech
- Kaźmierczak Jakub
- Klembowska Hanna Anna
- Kluska Martyna Weronika
- Konieczny Jan Józef
- Kotas Kinga Weronika
- Kowalczyk Katarzyna
- Kowalski Adam Aleksander
- Książkiewicz Krystyna
- Kucharski Maciej Antoni
- Kujawa Oskar
- Kurek Borys Krzysztof
- Kurek Zuzanna Marlena
- Kuropatwa Bartosz
- Łuczak Jakub
- Maga Oliwia
- Marciniak Hanna Maria
- Miarka Julia
- Moruzgała Maja
- Moszczyński Julian
- Mrowicki Oliwier
- Narenkiewicz Konrad Dawid
- Nawerska Sandra
- Nawrocki Jan Adam
- Nowakowska Weronika
- Nowakowska Wiktoria
- Orzechowski Jakub
- Ostaszewski Oliwier
- Pawlak Natalia Ewa
- Pecka Jakub Tomasz
- Pęsiek Ignacy
- Przepióra Jakub Marcin
- Raj Nina Karina
- Raszewski Adam
- Siedlecka Oliwia Małgorzata
- Sobalczyk Martyna Magdalena
- Staniszewska Maria Nina
- Stelmaszewski Emil Damian
- Stępniak Weronika
- Śliwińska Helena Maria
- Turkowska Lena Maria
- Voss Marcel
- Voss Wojciech Jakub
- Wdowiak Nikola
- Wojciechowski Adam Paweł
- Wojciechowski Kacper Gabriel
- Wojno Magdalena Gabriela
- Wójcik Antonina Anna
- Zyl Sara Alicja
- Uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
- Zajmujemy drugie miejsce w Ogólnopolskim Turniej Robotów
- Młodzi odkrywcy robotyki wezmą udział w Ogólnopolskim Turnieju Robotów Rumble Robots
- Wręczenie nagród w konkursie: Kampmann-Zentrale, Aufgabe in Minecraft
- Kolorowe pisanki i wesołe króliczki, czyli wspomnienia z klasowych śniadań wielkanocnych
- Bajkowy Dzień Otwarty
- Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025
- Spotkanie informacyjne
- Znakomity start naszych sportowców w Halowych Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce
- Kolędowanie z Jedynką
Uroczysta akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
Piątek 26 kwietnia był w naszej szkole wyjątkowy, ponieważ uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły zebrali się na uroczystej akademii, która poświęcona była trzem ważnym dla Polski wydarzeniom: 233. rocznicy...
Zajmujemy drugie miejsce w Ogólnopolskim Turniej Robotów
Koło "Młodych odkrywców robotyki" z naszej szkoły zajmuje drugie miejsce w Ogólnopolskim Turniej Robotów "Rumble Robots" w swojej koronnej konkurencji Bear Rescue. W stawce aż 27 zespołów walka była bardzo zacięta i niezwykle...
Młodzi odkrywcy robotyki wezmą udział w Ogólnopolskim Turnieju Robotów Rumble Robots
Młodzi odkrywcy robotyki z naszej szkoły pod opieką nauczyciela programowania i robotyki Łukasza Cybulskiego od kilku tygodni konstruują i programują roboty, z którymi wezmą udział w trzeciej edycji prestiżowego...